Monika Stawarczyk - Szyczko

 

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej to firma z 16 letnim doświadczeniem. Wykonujemy zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało. Łączymy nowoczesność z doświadczeniem. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i wiedzę.

 

Program pielęgnacji jest dobierany indywidualnie do potrzeb i wymagań Pacjenta. Nasza podstawowa zasada brzmi "Primum non nocere", czyli przede wszystkich nie szkodzić. Dlatego nie przekraczamy naszych zawodowych uprawnień. Staramy się o najwyższy poziom usług. Wykonujemy zabiegi bezpieczne i efektywne.

 

 

 

Świeczki

Jesteśmy wyjątkowi ponieważ zajmujemy się kosmetyką HOLISTYCZNIE, czyli całościowo traktujemy pacjenta. Dbamy o Jego wnętrze poprzez zwrócenie uwagi na świadome odżywianie, zdrowy styl życia, ruch fizyczny oraz Jego zewnętrzną stronę czyli skórę, gdyż jest ona lustrem odbijającym stan naszego wnętrza.

Człowiek jest tym co je i jak to trawi. Tak więc traktując całościowo pacjenta uzyskujemy optymalnie najlepsze efekty, które są widoczne w postaci zdrowej, pięknej, zadbanej skóry oraz dobrego samopoczucia, zadowolenia i zdrowia.

Pomagamy w uzyskaniu pełnej harmonii życia.

 

 

Świece

Wyróżnia nas bardzo dobra lokalizacja w centrum Krakowa, a jednocześnie z dala od zgiełku miasta. Nasza siedziba znajduje się w rejonie Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego, dzięki czemu łatwo do nas dotrzeć środkami komunikacji miejskiej oraz samochodem (miejsca parkingowe).

 

Gabinet znajduje się na parterze w kamienicy, z okien cieszy widok na Park Strzelecki. Otaczająca nas przyroda pozwala w ciszy i spokoju poddać się zabiegom kosmetycznym. Muzyka, zapach i dotyk tworzą atmosferę intymności i relaksu.

 

©2012 GABINET KOSMETYKI PROFESJONALNEJ Monika Stawarczyk-Szyszko Created by Zone Interactive