W gabinecie istnieje możliwość zakupu kosmetyków do pielęgnacji domowej oraz suplementów diety.

 

TDC Gold Orchid

 

 

GOLD ORCHID - jest to linia dla skóry bardzo suchej i wymagającej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej.Dzięki wysokiej sile przeciwutleniającej wyciągów z orchidei,procesy te ulegają znacznemu spowolnieniu.Linia została wzbogacona w ekstrakt z bawełny,olej z nasion bawełny.Q10,prowitaminę B5.witaminę E i C,kwas hialuronowy,ekstrakt piperynowy,masło Shea oraz ekatrakt ze Spilanthes Acmella.Jest to pielęgnacja dla wymagających pacjętów.

 

 

 

TDC Innovation

INNOVATION BEAUTY SECRET - to preparaty silnie liftingujące,powodują śródskórną stymulację komórek skóry o działaniu podobnym do zabiegów radiofrekwencji.Odbudowuje włókna kolagenu i elastyny,stymuluje procesy syntezy kwasu hialuronowego,przyczynia się do namnażania komórek skóry,ich odnowy i samoregeneracji,modyfikując tkankę łączną i stymulując komórki do ich odtworzenia.Linia polecana jest dla skór dojrzałych.

 

 

 

 

TDC Volume

VOLUME - linia odbudowująca gęstość skóry na bazie peptydów,zawiera innowacyjne naturalne składniki oraz peptydy,które powodują zagęszczenie powłok skóry.Zawierają w składzie roślinny składnik ,który jest odpowiednikiem sterydów używanych w kulturystyce w celu zwiększenia masy mięśniowej.Bardzo dobre efekty. BODY LINE- preparaty do pielęgnacji ciała,które są niezbędne dla osób dbających o wygląd zewnętrzny oraz właściwą kondycję psychiczną. Oferta zawiera preparaty pojędrniające,nawilżające,drenujące,pielęgnujące skórę biustu,wyszczuplające.chroniące przed wolnymi rodnikami oraz relaksujące.

 

©2012 GABINET KOSMETYKI PROFESJONALNEJ Monika Stawarczyk-Szyszko Created by Zone Interactive