Oczyszczanie – zabieg mający na celu usunięcie zanieczyszczeń w postaci zaskórników oraz znormalizowanie pracy gruczołów łojowych. Skóra po zabiegu jest oczyszczona, świeża i przygotowana na dalsze zabiegi specjalistyczne. Będzie lepiej reagować na aktywne składniki preparatów stosowanych w kolejnych zabiegach. Pory zostają zamknięte, stany zapalne złagodzone.

 

Zabieg naczyniowy – przeznaczony jest dla skóry wrażliwych, mających problemy z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi. To są skóry które reagują rumieniem przy zmianach temperatur i pod wpływem stresu. Skóra jest sucha, napięta i daje uczucie dyskomfortu. Zabieg ma na celu wzmocnienie ścianek naczyń krwionośnych, obkurczenie naczyń, wyciszenie i złagodzenie. Efekt widoczny i odczuwalny po jednym zabiegu, jednak najlepsze efekty daje seria zabiegów oraz odpowiednio dobrana pielęgnacja domowa.

Zabieg z kwasem hialuronowym – przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, nawet bardzo wrażliwej. Działa głęboko nawilżająco, sprawia, że woda jest zatrzymywana przez skórę i chroni przed utratą jej. Kwas hialuronowy zamknięty jest w podwójny sposób i dostarczany do skóry.
Efektem jest głębokie nawilżenie, wyciszenie oraz wygładzenie i pojędrnienie.

 

Zabieg przeciwstarzeniowy – jest to zabieg dla skóry dojrzałej, przeciwdziała starzeniu się skóry. Wygładza zmarszczki i silnie regeneruje. Przywraca prawidłowe funkcje skóry, odpowiednią ilość lipidów oraz działa na poziomie komórkowym. Skóra jest widocznie odżywiona, wygładzona, napięta i promienieje świeżością.

 

Zabiegi z użyciem INNO-ROLLER

  • zabieg przeciwzmarszczkowy
  • zabieg nawilżająco-odmładzający
  • zabieg liftująco-napinający
  • zabieg wspomagający porost włosów oraz przeciwdziałający ich utracie

 

Wszystkie zabiegi z użyciem INNO-ROLLER mają na celu pobudzenie naturalnej syntezy kolagenu w skórze. Aby zwiększyć przenikanie składników w głąb skóry stworzono INNO-ROLLER, który wykorzystuje dysk z igłami na rolce. Zabieg ten daje efekty podobne do efektów po zabiegach medycyny estetycznej, takich jak głębokie złuszczanie, zabiegi laserowe czy mezoterapia igłowa. Jest to zabieg który daje bardzo skuteczne i utrzymujące się długo efekty.

 

©2012 GABINET KOSMETYKI PROFESJONALNEJ Monika Stawarczyk-Szyszko Created by Zone Interactive